Hlavná stránka Preteky ETS Holandsko

ETS Holandsko

by Tono

Dňa 21-25.5.2010  sme sa z Oskarom zúčastnili preteku ETS Holandsko na dráhe Heemstede pri Amsterdame.

A takto to dopadlo prinášame komplet výsledky a fotografie

33. Sloboda Tono

41. Malatinský Oskar

link na dráhu www.machheemstede.nl

Výsledky  –  ETS Pro Stock

Heat Rank Driver Nat Club Qualy 1. Heat 2. Heat 3. Heat Points Points per Run
A 1 Franke Oliver DE RC-Team Pr. Oldendorf 32 10:19.542 (3) 16 5:06.189 (7) 17 5:12.690 (1) 17 5:13.328 (1) 2 2:1, 3:1 [1:7]
A 2 Janssen Rob NL AMCA Apeldoorn 32 10:21.313 (2) 17 5:09.909 (1) 10 3:09.614 (9) 17 5:17.384 (3) 4 1:1, 3:3 [2:9]
A 3 Christiaanse Vasco NL 32 10:16.223 (1) 17 5:15.678 (2) 3 0:56.552 (10) 17 5:15.019 (2) 4 3:2, 1:2 [2:10]
A 4 Madsen Carsten DK Århus Rc Racing 32 10:26.371 (5) 16 5:03.956 (5) 16 5:01.310 (2) 16 5:09.165 (9) 7 2:2, 1:5 [3:9]
A 5 Jongenelis Patrick NL ERCE Eindhoven 32 10:23.641 (8) 16 5:12.239 (10) 16 5:01.844 (3) 16 5:00.009 (5) 8 2:3, 3:5 [1:10]
A 6 Laptev Ivan RU 32 10:22.403 (10) 16 5:02.314 (4) 16 5:03.493 (5) 16 5:02.532 (6) 9 1:4, 2:5 [3:6]
A 7 Miedema Tjitte NL MACH 32 10:24.552 (6) 17 5:18.997 (3) 16 5:06.760 (7) 16 5:12.259 (10) 10 1:3, 2:7 [3:10]
A 8 Kunák Zdenko SK Lestr Models 32 10:25.421 (4) 16 5:06.426 (8) 16 5:17.460 (8) 17 5:21.227 (4) 12 3:4, 1:8 [2:8]
A 9 Persijn Joffrey NL Mach 32 10:24.453 (7) 16 5:11.322 (9) 16 5:02.731 (4) 16 5:06.382 (8) 12 2:4, 3:8 [1:9]
A 10 Vekemans Geoffrey BE rti 32 10:27.895 (9) 16 5:05.398 (6) 16 5:03.677 (6) 16 5:03.485 (7) 12 2:6, 1:6 [3:7]
B 11 Wohlgemuth Daniel DE MCSS Althengstett 32 10:25.034 (11) 17 5:15.821 (1) 16 5:00.853 (2) 16 5:01.623 (2) 3 1:1, 2:2 [3:2]
B 12 Arts Ronald NL AMCA 32 10:28.646 (13) 17 5:19.325 (2) 16 5:11.784 (3) 16 5:00.154 (1) 3 3:1, 1:2 [2:3]
B 13 Södergård Kenneth FI 32 10:34.004 (14) 15 5:05.491 (8) 16 5:12.576 (5) 16 5:07.397 (3) 8 3:3, 2:5 [1:8]
B 14 Van Dijken Wesley NL amca racing 32 10:32.197 (17) 16 5:03.022 (4) 16 5:15.188 (7) 16 5:16.457 (5) 9 1:4, 3:5 [2:7]
B 15 Essenstam Danny NL amca racing 32 10:31.839 (20) 16 5:03.161 (5) 16 5:12.104 (4) 16 5:16.597 (6) 9 2:4, 1:5 [3:6]
B 16 Hiltunen Joni FI Raision SRK 32 10:29.133 (15) 16 5:03.520 (6) 16 5:12.618 (6) 16 5:07.962 (4) 10 3:4, 1:6 [2:6]
B 17 Nielsen Nicolai DK FOM 042 32 10:28.533 (12) 1 0:05.366 (10) 17 5:19.118 (1) 12 3:41.889 (10) 11 2:1, 3:10 [1:10]
B 18 Larsen Thomas DK ARCR 32 10:35.282 (18) 16 5:02.171 (3) 11 3:34.294 (9) 15 5:18.357 (9) 12 1:3, 3:9 [2:9]
B 19 van der Hagen Chris NL 32 10:33.913 (19) 16 5:17.275 (7) – (-) 15 4:54.117 (8) 15 1:7, 3:8 [2:10]
B 20 Baldissarri Daniel IT Modellismo dmmodel.it 32 10:33.515 (16) 10 3:02.639 (9) 16 5:17.930 (8) 16 5:18.633 (7) 15 3:7, 2:8 [1:9]
C 21 Tschupp Philip CH MCRCB 32 10:39.724 (22) 16 5:01.731 (2) 16 5:08.417 (1) 16 5:10.170 (1) 2 2:1, 3:1 [1:2]
C 22 Bohlen Jan DE DJK Andernach 32 10:36.248 (21) 16 5:06.162 (4) 16 5:17.185 (6) 16 5:13.588 (2) 6 3:2, 1:4 [2:6]
C 23 Lepelaar Michael NL MBC de sluis 30 10:02.612 (23) 16 5:08.386 (5) 16 5:09.064 (2) 16 5:16.043 (5) 7 2:2, 1:5 [3:5]
C 24 Roeleveld Alexander NL HFCC Hollandia 31 10:21.832 (27) 16 5:09.660 (7) 16 5:15.225 (5) 16 5:14.284 (3) 8 3:3, 2:5 [1:7]
C 25 Sakaguchi Dai DE Team TRF Germany 31 10:18.224 (26) 15 5:04.807 (10) 16 5:11.871 (4) 16 5:15.610 (4) 8 2:4, 3:4 [1:10]
C 26 Schepers Julian DE MC Megadrom Heinsberg e.V. 31 10:21.816 (28) 16 5:00.997 (1) 4 1:20.035 (10) 13 4:26.620 (9) 10 1:1, 3:9 [2:10]
C 27 Iversen Morten DK bmrc 31 10:21.211 (25) 16 5:05.767 (3) 16 5:19.415 (7) 15 5:00.694 (8) 10 1:3, 2:7 [3:8]
C 28 Klöckner René DE RCMC Ibbenbüren 32 10:37.617 (24) 16 5:13.950 (8) 16 5:11.716 (3) 1 0:06.779 (10) 11 2:3, 1:8 [3:10]
C 29 Germeraad Erik NL AMCA 30 10:04.508 (30) 16 5:09.240 (6) 7 2:11.925 (9) 16 5:17.556 (6) 12 1:6, 3:6 [2:9]
C 30 Bestman Ronald NL Mach Heemstede 31 10:19.100 (29) 16 5:17.815 (9) 15 5:15.865 (8) 16 5:20.037 (7) 15 3:7, 2:8 [1:9]
D 31 Neijenhoff Edwin NL MACH 30 10:06.238 (31) 16 5:05.948 (1) 6 1:46.984 (8) 16 5:10.120 (1) 2 1:1, 3:1 [2:8]
D 32 Goodschalk Gerwin NL AMCA 31 10:22.809 (32) 3 0:52.040 (9) 16 5:12.040 (2) 16 5:10.684 (2) 4 3:2, 2:2 [1:9]
D 33 Sloboda Tono SK AUTO RC TRNAVA 30 10:08.666 (34) 16 5:17.404 (5) 16 5:09.146 (1) 15 5:12.850 (8) 6 2:1, 1:5 [3:8]
D 34 Tobiasch Frederik DE TS Grußauheim 30 10:10.604 (38) 16 5:10.983 (3) 16 5:17.360 (3) 6 1:52.565 (10) 6 1:3, 2:3 [3:10]
D 35 Krens Robert NL HFCC Holandia 30 10:03.797 (33) 16 5:10.653 (2) 15 5:01.681 (6) 15 5:02.067 (6) 8 1:2, 2:6 [3:6]
D 36 Wiessmann Felix DE AMC Lahntal 30 10:09.691 (39) 14 5:07.165 (8) 16 5:19.406 (4) 16 5:18.645 (4) 8 3:4, 2:4 [1:8]
D 37 Bresser Eric NL MBC de sluis 30 10:06.481 (35) 15 5:04.406 (6) 16 5:19.838 (5) 15 5:00.975 (5) 10 2:5, 3:5 [1:6]
D 38 Bickendorf Jan DE MAC Idar-Oberstein e.V. 30 10:07.439 (37) 16 5:14.357 (4) 14 4:44.352 (7) 10 3:11.766 (9) 11 1:4, 2:7 [3:9]
D 39 Toeters Gerrit Jan NL MACH 30 10:12.481 (40) 1 0:08.700 (10) 1 1:08.789 (9) 16 5:17.768 (3) 12 3:3, 2:9 [1:10]
D 40 Mulder Eric NL Hang Loose Racing 30 10:07.696 (36) 15 5:04.849 (7) – (-) 15 5:08.549 (7) 14 1:7, 3:7 [2:10]
E 41 Malatinsky Oskar SK AUTO RC TRNAVA 30 10:14.302 (50) 15 5:01.981 (8) 16 5:14.682 (2) 16 5:14.788 (1) 3 3:1, 2:2 [1:8]
E 42 Schepers Benjamin DE MC Megadrom Heinsberg e.V. 30 10:10.477 (44) 15 5:04.340 (10) 16 5:14.103 (1) 15 5:01.604 (4) 5 2:1, 3:4 [1:10]
E 43 Arts Richard NL AMCA 30 10:12.251 (41) 16 5:09.229 (1) 15 5:02.847 (6) 15 5:04.645 (8) 7 1:1, 2:6 [3:8]
E 44 Mannes Jacky LU LMCC 30 10:11.271 (45) 16 5:18.677 (3) 16 5:20.180 (5) 8 2:41.132 (10) 8 1:3, 2:5 [3:10]
E 45 Klei Andreas DE RC-Team Pr. Oldendorf 30 10:16.967 (47) 16 5:20.031 (4) 16 5:15.971 (4) 15 5:04.188 (6) 8 2:4, 1:4 [3:6]
E 46 Willemsen Joep NL AMCA 30 10:09.686 (43) 16 5:09.631 (2) 15 5:03.686 (7) 15 5:04.575 (7) 9 1:2, 2:7 [3:7]
E 47 Baart John NL Mach Heemstede 30 10:13.062 (42) 15 4:59.959 (6) 16 5:15.595 (3) 15 5:11.382 (9) 9 2:3, 1:6 [3:9]
E 48 Sørensen Søren B. DK FOM 042 30 10:09.682 (46) 15 5:01.524 (7) 15 5:07.243 (8) 15 5:00.532 (3) 10 3:3, 1:7 [2:8]
E 49 Kocher Michael CH AMCS 30 10:12.419 (49) 16 5:20.573 (5) 15 5:10.926 (10) 15 5:03.124 (5) 10 1:5, 3:5 [2:10]
E 50 Lankreijer Ron NL AMCA 30 10:14.311 (48) 15 5:02.952 (9) 15 5:07.562 (9) 16 5:17.791 (2) 11 3:2, 1:9 [2:9]
F 51 Lagerwaard Cees NL Real 80 30 10:20.295 (52) 16 5:08.047 (1) 15 5:03.287 (7) 16 5:12.107 (1) 2 1:1, 3:1 [2:7]
F 52 van den Brink Tom NL 30 10:16.841 (51) 16 5:10.872 (2) 16 5:12.935 (1) 15 5:05.158 (8) 3 2:1, 1:2 [3:8]
F 53 Hoggart Phil NL Real80 30 10:26.784 (60) 15 5:02.071 (5) 16 5:14.571 (2) 16 5:17.752 (2) 4 2:2, 3:2 [1:5]
F 54 Södergård Björn FI 30 10:17.710 (54) 16 5:18.854 (3) 15 5:02.711 (5) 16 5:20.152 (4) 7 1:3, 3:4 [2:5]
F 55 van Bergen Ron NL ERCE Eindhoven 30 10:17.390 (57) 15 5:08.632 (8) 15 5:00.683 (4) 16 5:19.796 (3) 7 3:3, 2:4 [1:8]
F 56 Jongeling Jeffrey NL AMCA/RC Hotwheels 30 10:20.156 (58) 15 5:01.411 (4) 3 0:55.676 (10) 15 5:01.097 (6) 10 1:4, 3:6 [2:10]
F 57 Kleingeld Axel NL Mach 30 10:23.005 (56) 14 4:50.322 (9) 15 5:02.883 (6) 15 5:00.660 (5) 11 3:5, 2:6 [1:9]
F 58 Jansen Frans NL ERCE Eindhoven 30 10:23.625 (55) 12 4:07.122 (10) 15 5:00.129 (3) 2 0:28.454 (10) 13 2:3, 1:10 [3:10]
F 59 Knudsen Peter DK ARCR 30 10:21.937 (59) 15 5:03.597 (6) 14 5:02.447 (9) 15 5:01.307 (7) 13 1:6, 3:7 [2:9]
F 60 van Leeuwen Joost NL AMCA 30 10:20.827 (53) 15 5:06.642 (7) 15 5:07.179 (8) 14 5:03.202 (9) 15 1:7, 2:8 [3:9]
G 61 Kraanen Jan NL AMCA Apeldoorn 30 10:31.156 (67) 16 5:27.207 (2) 15 5:12.225 (8) 15 5:03.387 (1) 3 3:1, 1:2 [2:8]
G 62 Spieß Roland DE VRT Reutlingen 30 10:32.882 (65) 15 5:00.252 (3) 16 5:20.352 (1) 15 5:07.680 (4) 4 2:1, 1:3 [3:4]
G 63 van der Heijden Martijn NL RC Hotwheels 30 10:28.562 (62) 16 5:19.112 (1) 15 5:10.193 (6) 5 1:29.652 (8) 7 1:1, 2:6 [3:8]
G 64 Kaufmann Oliver DE 30 10:37.339 (70) 15 5:05.645 (5) 15 5:03.080 (2) 14 5:05.285 (7) 7 2:2, 1:5 [3:7]
G 65 Zanoni Silvano IT Modellismo dmmodel.it 30 10:35.305 (68) 15 5:03.819 (4) 15 5:05.382 (5) 15 5:07.093 (3) 7 3:3, 1:4 [2:5]
G 66 Schelling Jan NL MACH 30 10:34.714 (69) 15 5:11.202 (7) 15 5:10.596 (7) 15 5:06.457 (2) 9 3:2, 2:7 [1:7]
G 67 Voorn Joop NL AMCA Holland 30 10:33.244 (66) 15 5:08.362 (6) 15 5:03.755 (3) 15 5:21.621 (6) 9 2:3, 1:6 [3:6]
G 68 Krause Joachim DE RC-Team Preußisch Oldendorf 30 10:31.431 (64) 15 5:12.106 (8) 15 5:04.239 (4) 2 0:38.740 (9) 12 2:4, 1:8 [3:9]
G 69 Vasselli Andrea IT MRCracing 30 10:32.129 (63) – (-) 15 5:14.602 (9) 15 5:15.042 (5) 14 3:5, 2:9 [1:10]
G 70 van Mourik Thijs NL MACH 30 10:25.175 (61) 3 0:48.577 (9) 5 1:53.757 (10) – (-) 19 1:9, 2:10 [3:10]
H 71 Koers Vincent NL REAL80 Groningen 30 10:35.952 (71) 16 5:10.869 (1) – (-) 16 5:04.891 (1) 2 3:1, 1:1 [2:10]
H 72 Chlodzinski Blazej PL Automobilklub Polski 29 10:20.671 (72) 15 5:08.717 (4) 16 5:20.955 (1) 15 5:00.738 (2) 3 2:1, 3:2 [1:4]
H 73 Rybarczyk Patryk PL Automobilklub Polski 28 10:13.061 (76) 15 5:20.884 (6) 15 5:02.847 (2) 15 5:02.180 (3) 5 2:2, 3:3 [1:6]
H 74 Heitsch Hans Günther DE MC Schaumburg 29 10:23.109 (73) 15 5:05.275 (2) 15 5:03.424 (3) 15 5:06.425 (5) 5 1:2, 2:3 [3:5]
H 75 Gersdorff Ivo DE Modellfreunde-Rheinhessen e.V. 28 10:31.309 (77) 15 5:06.955 (3) 15 5:11.741 (5) 15 5:13.377 (7) 8 1:3, 2:5 [3:7]
H 76 Middelkoop Niek NL RC Hotwheels 28 10:08.010 (75) 15 5:30.380 (7) 15 5:10.238 (4) 15 5:03.727 (4) 8 3:4, 2:4 [1:7]
H 77 Ludwig Dennis DE Team Sipotech 28 10:16.478 (80) 15 5:18.228 (5) – (-) 15 5:09.106 (6) 11 1:5, 3:6 [2:10]
H 78 de Wit Peter NL ERCE Eindhoven 28 10:25.957 (79) 14 5:14.262 (9) 8 2:57.335 (6) 12 4:55.888 (9) 15 2:6, 1:9 [3:9]
H 79 Langer Christian DE RC Chaoten Club Koeln 29 10:26.613 (78) 14 5:01.992 (8) 2 0:31.710 (7) 14 5:05.920 (8) 15 2:7, 1:8 [3:8]
H 80 De Vries Gerd NL AMCA 29 10:20.780 (74) – (-) – (-) – (-) 20 1:10, 2:10 [3:10]
I 81 Liebich Stefan DE RCMC-Ibbenbüren 28 10:16.200 (81) 15 5:18.875 (3) 15 5:01.627 (1) 15 5:04.666 (1) 2 2:1, 3:1 [1:3]
I 82 Schneider Christian DE RT-Oberhausen e.V. 26 10:33.594 (83) 15 5:05.731 (1) 15 5:05.199 (2) 14 5:07.809 (3) 3 1:1, 2:2 [3:3]
I 83 Schneider Marcel DE RC Cars Bergisch Born 26 10:23.509 (84) 15 5:16.574 (2) 15 5:13.390 (3) 15 5:12.725 (2) 4 3:2, 1:2 [2:3]
I 84 Burke Jens DE RCMC-Ibbenbueren 24 10:09.076 (85) 14 5:12.395 (4) 14 5:17.684 (4) 13 5:01.747 (4) 8 1:4, 2:4 [3:4]
I 85 Bertolini Gianluca IT Modellismo Romagnoli 25 10:27.486 (82) 13 5:07.288 (5) 12 5:15.463 (5) 12 5:05.310 (5) 10 1:5, 3:5 [2:5]

Related Posts

Zanechať komentár

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More