Domovská stránka » Halové Majstrovstvá Európy Fínsko 2010

Halové Majstrovstvá Európy Fínsko 2010

od OSKAR

Tento víkend sa pod záštitou EFRA konali halové Majstrovstvá Európy  v  Helsinkách vo Fínsku. Podľa vyjadrení jazdcov bola trať rýchla a technicky náročná. Halovým majstrom sa stal nemec Ronald Völker  (Yokomo/LRP), druhý fín Christer Andersson (Associated/LRP) a tretí nemec Marc Rheinard (TAMIYA/Speedpassion). Jazdili sa sady kolies od firmy Xenon Racing R28.

Ronald Völker- Yokomo

index.php.jpg

Christer Andersson – Associated

index.php.jpg

Marc Rheinard – TAMIYA

index.php.jpg

Video z tretieho finále, ktoré stojí vážne za to. Predbiehací manéver, kde Marc Rheinard excelentným spôsobom predbehne Alexandera Hagberga. Ronald Völker v treťom finále neštartuje. Poradie na štarte je Christer Andersson, Alexander Hagberg, Marc Rheinard.

Dvojicu Hagberg a Rheinard sa oplatí si pozrieť….

Geniálne však?

Celkové poradie EFRA TC 2010 Fínsko.

index.php.jpg

index.php.jpg

Related Posts

2 komentáre

Tono 1. marca 2010 - 20:55

Neviem kde je chyba ale majstrovstvá Európy a 64 pretekárov . Čo to už nikto nechce jazdiť alebo národné zväzy nekomunikujú a neposielajú jazdcov na preteky. Je to jednoducho na zamyslenie.

akim 4. marca 2010 - 9:18

Ucast je podla mna OK. Kedze sa isiel len Modified, tak je ten pocet podobny, ako na inch medzinarodnych pretekoch.
A urcite na to vpliva aj fakt, ze v ten isty vikend sa konal jeden z najvacsich pretekov na svete TITC 2010 kde bolo vela europanov, ktory by mali byt na ME.
Mimochodom, ucast napr. len v ProStocku cez 190 startujucich 🙂 – slusne.

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Budeme predpokladať, že ste s tým v poriadku, ale ak chcete, môžete sa odhlásiť. Akceptujem čítaj ďalej