Domovská stránka » Pokus o Guinness World Records

Pokus o Guinness World Records

od Tono

V šport a voľný čas zariadenia Catz Športové v zásobníku poli pred bránami Hamburgu je na 30 10. 2010 vzrušujúce : pokus o svetový rekord , podľa úradných predpisov Guinnessovej svetové rekordy majú vykonať . Organizátori vybudovať najväčšíu Mini – Z dráhu na svete a získať buď oficiálnu závod s mnohými vodičov . Zástupcovia vydavateľstva Guinessovej knihy rekordov , rovnako ako notár Klaus Michels budú prítomní sprevádzať profesionálny pokus o svetový rekord . Skutočný závod pre pokus o svetový rekord bude uznaný po Mini – Z pravidiel Kyosho Germany GmbH rovnako ako model športových Nemecký malý automobil Club ( DMC ) hral . Nebezpečenstvo je o rozlohe 216 m² . Hosť umiestnenie , šport a voľný čas zariadenia v Stapelfeld blízko Hamburgu . Organizátor a usporiadateľ je súkromne prevádzkované Catz Šport GmbH Reinbek na ulici 35 v 22145 Stapelfeld.

Generálny riaditeľ Alexander Zink , ktorý je pod test svetový rekord novo vytvorené Mini – Z – dobrodružstvo na ploche 750m ² sa otvorili . Catz ponúka rôzne športové mini – Z – línie v spojení s priestrannou a novo zrekonštruované klubovne so zimnou záhradou a športové bar . “ Chceme, aby v mladých i starých , ich oči sa rozsvieti a zábavu mini – Z oslavujú a komunikovať . Každý je vítaný ! Najmä tých , ktorí nevedia, Mini – Z , rád by som Vás srdečne pozývajú k návšteve našich skúseností znova „Hovorí Alexander zinok hrdý . Už v detstve zinku v sebe spája veľa krásnych spomienok na stránky v roku 2003 a prevzal majetok ako jediným vlastníkom .

Pre všetky 30 Pre účasť v októbri 2010 ako vodič alebo divák , posádka Catz telovýchovy radi pomôžeme . Otvorených dverí v 8:00 hodín, prvé preteky štart v 10:00 hodín . V 15.00 hodín vydavateľ Guinessovej knihy rekordov posúdi a vyhodnotí pokus o svetový rekord . Oblasti športu a voľnočasových zariadení zaberá plochu 14.500 m² . Catz Šport má viac ako 3.700 m² hala priestor a ďalších 800 m² Club a sanitárne zariadenia . Pôvodne postavená ako čisto tenisový areál , štruktúrované zinok Alexander po jeho prevzatí ako vlastník v roku 2003 , nový športový areál a riadil ho úspešne pre budúcnosť . V súčasnej dobe , futbal tenis a mini – Z ako športové a voľnočasové aktivity sú ponúkané . Nejedná sa o rok uplynul od roku 2003 , v ktorom nie je konverzia alebo predĺženie bolo vykonané . Zinku založil Alexander prevádzkovej spoločnosti Catz Šport sa usilovne snaží pokaziť svojim zákazníkom a ponúknuť atraktívne trávenie voľného času v Hamburgu a Schleswig – Holstein .

Kontakt : Alexander Zink
Telefón : 040 / 677 51 59
Zmluva : Na stiahnutie ( PDF )

 

Preložené cez prekladač

Related Posts

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Budeme predpokladať, že ste s tým v poriadku, ale ak chcete, môžete sa odhlásiť. Akceptujem čítaj ďalej