Domovská stránka » Vandali z Modranky

Vandali z Modranky

od Tono

 Vandali z Modranky úradovali. 

Pri dnešnej kontrole dráhy som zhrozou zistil ako niektorí naši spoluobčania a ich deti sú vychované , čo dokážu urobia v oplotenom areály Športového klubu Modranka a nevážia si prácu iných . Neviem či ich k tomuto vychováva škola rodičia spoločnosť . Naokolo nás všade sa hovori kríza , kríza a oni ničia a ničia . Jasne ked budeme budovať to iste niekoľko krát , tak na iné zdroje nebudú . Náš klub buduje RC dráhu pre prevádzkovanie RC športu , aby sa dráha dala vybudovať sme sa museli poskladať a odpracovať nespočetne veľa brigádnických hodín . Prinášam niekoľko fotografii o ich činoch .

Related Posts

4 komentáre

robo 8. októbra 2011 - 20:20

Toto je uz moc a nechapem naco je na tom ihrisku spravca jedine co robi je ze nadav normalny ludom namiesto toho aby od tial vyhanal takych co to robia !

skier 30. novembra 2011 - 14:57

Nech sa ti zlodusi prepadnu do zapadneho nemecka! Treba skusit povedat spravcovi, mozno ak sa na to pride pozriet tak s tym snad nieco konecne spravi.

Tono 30. novembra 2011 - 22:18

to hovorim spravcovi stale , a on nato asi si viete predstavit co 🙁 neuveritelna situacia , na jar mame po eletrike , alebo nove zasuvky a brigada kto tomu rozumie 🙂

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho zážitku. Budeme predpokladať, že ste s tým v poriadku, ale ak chcete, môžete sa odhlásiť. Akceptujem čítaj ďalej